Ivanka Nadilo (Hrvatska)

Liječnička dijagnoza bila je poremećaj ličnosti i depresija. Ležala sam na psihijatriji tri puta, ali ništa nije pomagalo ni s velikim kolčinama lijekova. Čula sam da Fra Ivo dolazi u Trogir i dugo sam se na to pripremala. Bila sam na misama dva dana. U toku mise na spominjanje sotone sam se ljuljala i bacalo me nešto naprijed da me suprug morao zaustavljati i pridržavati.

Zadnji dan sam išla na polaganje ruku Fra Ive i pala sam i osjetila blaženstvo i spokoj i ljepotu koju nikad nisam osjetila i mislim da nikad neću više.
Od toga dana nisam pila nikakve tablete, nisam imala nikakve probleme, iako su mi doktori rekli da ne smijem na svoju ruku prekidati lijekove jer kad sam prije pokušavala prekinuti, dobijala sam grčeve i bolove.

Hvala ti, Fra Ivo, što si mi vratio vjeru i pomogao mi pokazati put prema Isusu.
Hvala ti, Isuse, što si me izliječio.

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se