Kata Zubak (Hrvatska)

Bila sam kod fra Ive mnogo puta i u Tišini i u Šurkovcu, i svaki put me Isus od nekih nutarnjih tegoba oslobodio (unutarnjeg nemira, neraspoloženja, zlovolje, nervoze), od migrene, od aritmije, od išijasa. Isus je mnogo čudesa učinio i u mojoj obitelji. Posvjedočit ću ovo posljednje za sebe jer za ostala sam već prije svjedočila na razne načine. Naime, imala sam glaukom (očna bolest od koje nastaje sljepilo) i u srijedu 11. 07. 2012. bila sam u Tišini. U proroštvu je fra Ivo rekao da će Otac Nebeski po Isusu pomoći svima koji su došli u njihovim potrebama. Ja sam već u četvrtak laserski u Zagrebu operirana i, hvala Bogu, operacija je uspjela i sljepoća je otklonjena. SLAVA ISUSU!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se