Duhovna obnova, travanj 2016. (Rochester - USA)

Kada sam čula za dolazak fra Pavića, nisam znala što očekivati. Molila sam Boga da mi otvori srce za darove Duha Svetoga. Kada samo došla u subotu ujutro na prvi dan duhovne obnove, mislila sam da će trajati dva sata, ali sam ostala sve do 17 sati popodne te došla ponovno u nedjelju, ponedjeljak i utorak, jer nisam željela ništa propustiti.

Kada je fra Ivo molio nada mnom, nisam ga pitala da moli za moje fizičko ozdravljenje, nego sam ga pitala da moli za darove Duha. U narednim danima imala sam potrebu svima reći o fra Ivinoj duhovnoj obnovi i koristila sam svaku priliku naviještatit Evanđelje. Počela sam više moliti, iskusila sam radost u molitvi, išla sam češće na klanjanje, priključila sam se molitvenoj zajednici "Lumen Christi" i postala sam više svjesna Božje prisutnosti u svom životu.

Iako nisam tražila fizičko ozdravljenje, primijetila sam da me nakon duhovne obnove više leđa ne bole, od čega sam patila od rane mladosti. Sjetila sam se Isusovih riječi: "Tražite najprije Kraljevstvo nebesko i njegovu pravdu, a sve ostalo će vam se nadodati". Znam da moj život nakon sudjelovanja na fra Ivinoj duhovnoj obnovi više nikada neće biti isti.

Štefanija Bajzer

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se