Jasenka Stjepanović (Hrvatska)

Prošlog ljeta, točnije u osmom mjesecu dijagnosticirana mi je tromboza u lijevoj nozi s aktivnim ugruškom veličine 10 cm.
Liječnici su me podhitno pokušali ostaviti u bolnici, no otišla sam iz bolnice na vlastitu odgovornost... predala sam svu sebe i svoju bolest u Isusove ruke.

Kako sam morala strogo mirovati, bila sam u nemogućnosti ići u Šurkovac. No, svake sam noći u snu bila u Šurkovcu gdje sam počivala u Duhu i ispovijedala sam se kod fra Ive. Kraj mog kreveta bio je kip Srca Isusova kojeg sam kupila i blagoslovila u Šurkovcu.

Isus mi je dao nadljudsku snagu i beskrajno povjerenje u Njegovo milosrđe. Eto, danas Vam svima mogu posvjedočiti da sam ozdravila duhovno i tjelesno. Ugruška više nema jednostavno je nestao!!!!! Jučer sam bila na color doppleru vena i doktor nije mogao vjerovati da ugruška nema.

Slava i hvala Isusu, i naravno Njegovom poniznom sluzi fra Ivi Paviću ... neka Ga svuda prati božji blagoslov.

Fotogalerija

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se