Duhovna obnova fra Ive Pavića u župi Podhum – Livno

Župa svetog Ivana Krstitelja PODHUM na Buškom jezeru (Livno), organizira duhovnu obnovu fra Ive Pavića 07. i 08. listopada 2019.

U ponedjeljak 07. listopada 2019. program duhovne obnove počinje u 17 sati. (molitva za ozdravljenje i oslobođenje, kateheza, Sveta Misa za zdravlje te na kraju pojedinačni blagoslov).

U utorak 08. listopada 2019.  program duhovne obnove počinje u 10:00 sati ujutro (molitva za ozdravljenje i oslobođenje, kateheza, Sveta Misa za zdravlje duše i tijela, klanjanje pred Presvetim, te na kraju pojedinačni blagoslov).

Dobro došli!

Info