Saša Kiralj (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija!

Jučer 8. 11. 2011. bio sam na duhovnoj obnovi kod fra Ive u Virju i želim posvjedočiti da sam imao ravna stopala, a kada je fra Ivo polagao ruke, rekao sam mu svoj problem i nakon što sam počivao u Duhu, ustao sam i osjetio promjenu ... a promjena je ta da sam osjećao, što i sada osjećam dok ovo pišem, da mi stopala stoje na vanjskim dijelovima, a ne kao prije što su mi stajala ravno i zglobovi prema unutra. Sada stoje pravilno i nemam više osjećaja da mi noga bježi u zglobu te nemam više bolova u leđima koje sam znao imati u gornjem dijelu. Čak sam danas bio i na rekreaciji na nogometu, sve je potpuno normalno i osjećam se kao da imam nova stopala. Hvala našem Gospodinu Isusu Kristu što me ozdravio, i hvala fra Ivi što vjerno služi Njemu.

Hvala i sva slava Isusu!
Bog s vama!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se