Dijana Prastalo (Bosna i Hercegovina)

Hvaljen Isus i Marija!

Želim vam posvjedočiti kako mi je Isus izliječio sve rane. Prije sam bila često u depresiji, osjećala se usamljeno i odbačeno. Pošto sam osoba s invaliditetom (ometenost u fizičkom razvoju) ljudi me nisu prihvatili, čak ni u školi. Izgubila sam dvije osobe u rodbini za koje sam bila vezana. Bilo je dosta rana u mom životu. Ali Bog mi je poslao fra Ivu koji mi je približio Isusa i od fra Ive sam dosta naučila o Isusu.

Predala sam život Isusu, i sve rane, boli i patnje su nestale. Ništa nije kao prije. Sad imam mir, radost, blagoslov, zdravlje, novac, odjeću i sve što mi treba. I sretna sam što mogu vršiti Gospodinovu volju. Sad nikad nisam usamljena, osjećam da me Gospodin voli I DA JE UVIJEK SA MNOM. I kad nas drugi napuste, Isus nikad neće!

HVALA I SLAVA ISUSU!

A fra Ivi hvala za dragocjene savjete! Neka Vas Gospodin štiti i čuva!
Božji blagoslov svima!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se