Marta (Kloštar Ivanić)

Isus mi je otvorio oči!

Prvi put došla sam u Šurkovac prije nešto manje od godinu dana. Imala sam sve što mi je potrebno u životu. Od obitelji pa nadalje. Sa svim sam tim bila itekako zahvalna, ali nešto je nedostajalo sve dok nisam došla u Šurkovac i shvatila da je to Isus. Može čovjek imati sve ali nedostaje taj neki unutarnji mir koji sam ja postigla uz Isusa preko fra Ive Pavića! Bila sam u društvu u kojem je vladala droga. U meni je stalno nešto govorilo: "Nemoj nemoj," ali ja sam slušala onaj glas uz koji se lakše poklekne ..: "Uzmi, ma ništa ti od toga neće biti." I tako svo vrijeme mislila kako su mi to pravi prijatelji. Istina da sam skužila da su sa mnom zbog interesa. Međutim, Isus nije vladao u potpunosti sa mnom pa sam preko svega toga prelazila i zavaravala se drugačije. Hvala Isusu što mi je otvorio oči i dušu da mogu spoznati prave vrijednosti u životu!

Marta (18 godina)

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se