Veliko čudo

Veliko čudo” (2011.) je jedna zadivljujuća priča koja otkriva nadu i vjeru. Priča se usredotočuje na tri lika, svaki sa svojom životnom poteškoćom: Monika, udovica i majka devetogodišnjeg sina koja radi sve što može da bi uzdržavala obitelj. Chema, vozač javnoga prijevoza koji dobiva vijest da jedna bolest može oduzeti život njegovome sinu i gospođa Kata, jedna starija gospođa koja se osjeća bezvrijedna. Priče se isprepliću kada oni osjete veliku potrebu biti u crkvi. Nisu ni svjesni da će se njihovi životi tada promijeniti zauvijek. Pomoću njihovih anđela čuvara bit će svjedoci pravom značaju svete mise, neprestanoj borbi između dobra i zla i konačnom trijumfu vjere.

Veliko čudo

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se