Sanja Horvat (BiH)

Hvaljen Isus i Marija!

8. 5. 2011. ponovno sam s hodočasnicima iz Banje Luke bila kod fra Ive. Kao i uvijek do sada, bilo je veselo, slavili smo Gospodina! Ali taj dan sam posebno osjećala neku radost kao nikada do tada. Posebno sam osjetila Gospodinovu ljubav. Poljubac Duha Svetoga. Rekla sam: "Gospodine, kada dođem k fra Ivi, samo ću tražiti izljev Duha Svetoga i ništa drugo. Ti brini za mene cijeli dan dok budem tamo." I zaista se brinuo za mene.

Na samom kraju fra Ivo je rekao da nekome ozdravlja lijevo uho. Osjetila sam da je to moje uho, ali opet se mali tračak sumnje stvorio u meni. Pošla sam da bih posvjedočila, ali nešto me je vratilo. Na izlazu sam pitala prijatelja koji ima dar spoznaje: "Molim te, reci mi, je li to moje uho ozdravilo?" A on se nasmijao i rekao mi: "Vidjet ćeš kad dođeš kući". Nisam znala o čemu je riječ. Ujutro kad sam se probudila, na desnoj nozi na stopalu gdje sam dugo imala oljuštenu kožu koja nikako da zaraste, nije bilo ničega. Koža potpuno glatka. Oljušteni sloj kože se povukao. Sjetila sam se prijateljevih riječi i ako sam već tad osjetila veliku radost i slavila Gospodina i skakala od radosti. Također sam svjedočila u autobusu, ali sada sam potpuno sigurna, da je to bilo moje uho ... Imala sam već dugo puknuti bubnjić i trebala sam ići na operaciju, ali sam se bojala te operacije i odugovlačila. Sad mi preostaje još samo napraviti nove nalaze i dostaviti ih fra Ivi. Moje uho je ozdravilo!

Hvala ti i slava Gospodine, za sve što činiš za mene, za sve nas!
Hvala fra Ivi!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se