Vukosava Poturović (BiH)

Hvaljen Isus i Marija!

Želim posvjedočiti ozdravljenje moga desnoga koljena. Već sam dobro u godinama pa sam zamolila prijateljicu da piše umjesto mene.

Osnovana je sa fra Ivom molitvena zajednica u Banja Luci Srca Marijina i na toj molitvenoj zajednici se dogodilo čudo kad je fra Ivo polagao ruke na svakoga od nas. Ozdravio mi je Isus koljeno i ja sad hodam pravo kao daska. A bila sam povijena i dugo godina nakon moždanog udara vukla sam nogu i teško hodala.

Sad osjećam radost i zahvalujem dragom Bogu što mi je ozdravio nogu koja me je mučila. Svjedočili su mi i prije da ISUS ozdravlja i molili me da pođem k fra Ivi na seminar, ali sam uvijek nekako nalazila druge razloge da ne pođem. Ali evo sada sam se sama prijavila za hodočašće i svaki put ću ići na takva mjesta gdje Duh Sveti zaista djeluje. Gdje se molitvom, pjesmom i plesom zaista otvara svako srce djelovanju Duha Svetoga.

Hvala i slava Gospodinu za tu milost!
Hvala fra Ivi Paviću!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se