Doris Kuštre (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija!

Sretna sam što ovo mogu podijeliti sa svima vama. Bolovala sam od celijakije i gastritisa s lakim ranama. Na dočeku Nove Godine bila sam kod fra Ive Pavića u Šurkovcu. Nakon Mise i polaganja ruku, fra Ivo mi je kasnije u kapelici, gdje smo se častili, nudio da uzmem kruha, a ja sam mu rekla da to ne smijem jesti zato što imam celijakiju i gastritis, a on mi je tada rekao: BIT ĆE DANAS BOLJE.

Kasnije sam ga pitala što mu to znači, a on kaže: PREMLADA SI DA BI BILA BOLESNA. Par dana nakon Nove Godine jela sam običnoga kruha i keksa, i tako još par puta, i ja nisam apsolutno imala nikakvih smetnji ni bolova.

Odlučila sam se odmah na preglede krvi i gastroskopiju, tako da samo potvrdim fra Ivine riječi koje je Gospodin izrekao preko njega. Jučer sam bila kod doktora na pregledu, on je samo pogledao nalaze i rekao mi da on po nalazima uopće ne vidi da imam celijakiju, i da mi gastroskopija uopće nije potrebna i vratio me na normalnu prehranu.

Hvala i slava Isusu, i našem dragome fra Ivi Paviću, što se Gospodin njime služi. Bog vas sve blagoslovio!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se