NAJAVA DUHOVNE OBNOVE: „ISUS I DANAS OZDRAVLJA!“ VODITELJ: DR. FRA IVO PAVIĆ, SARAJEVO, 4.-9.12.2017.

Objavljeno   

Franjevački samostan sv. Ante Padovanskog na Bistriku u Sarajevu organizira adventsku duhovnu obnovu koja će trajati šest dana od ponedjeljka 4.12 do subote 9.12.2017. Voditelj programa je dr. fra Ivo Pavić. Svakog dana program započinje molitvom svete krunice u 17:00 sati. Predavanje je u 17:30 sati, a sveta Misa sa propovijeđu u 18 sati. Nakon svake svete Mise biti će pojedinačan blagoslov. Moliti će se molitve za oslobođenje i ozdravljenje a bit će i blagoslov vode, soli i nabožnih predmeta. U utorak, 5.12. je zavjetna sveta Misa svetom Anti. U četvrtak, 7.12. nakon svete Mise biti će Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom. U petak, 8.12., na blagdan Bezgrešnog začeća BDM, biti će posveta Bezgrešnom Srcu Marijinu. Program duhovne obnove završava u subotu, 9.12. s Misom u 11 sati. Na programu će svirati i pjevati samostanski bend mladih „El Shaddai“ s Bistrika i bend „Božji glas“ iz župe Šurkovac.

Mir i dobro!

Fotogalerija

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se