Ivan iz Slavonije

Hvaljen Isus i Marija!
 
Osjetio sam veliku želju i poticaj od Gospodina da odem u Hrv. Tišinu, 02.09.2017. Imao sam i molitvene nakane koje sam ponio na taj molitveni susret.
Već godinama me mučila alergija na ambroziju; svake godine sredinom kolovoza pa sve do sredine listopada, imao sam tegobe, kao što su suzenje očiju, kihanje, kašalj, sinusni rinitis. Oni koji imaju tu alergiju znaju koliko je to neugodno i iscrpljujuće, u tom dijelu godine.
Kako je tekao molitveni susret fra Ivo nam je na više načina objašnjavao da si predočimo kako Isus samo želi našu vjeru, našu odlučnost. Isus želi da budemo dobro. Zatim je bila molitva za ozdravljenje.

Odlučio sam! Ja sam taj. Današnji dan je dan moga ozdravljenja od te iscrpljujuće alergije zbog koje sam i tablete morao piti i izbjegavati boravljenje na otvorenom.
I sam Gospodin mi je tada progovorio da sam ozdravio, ali kako bih očuvao ozdravljenje trebam Mu nastaviti zahvaljivati, nastaviti Ga slaviti svaki slijedeći dan, i da nikad ne zaboravljam dobročinstva koja mi čini.

Tako sam radostan došao kući i odmah posvjedočio svima od čega sam ozdravio. I tako je i bilo zaista, nemam više tegoba, čak niti potrebe za tabletama. Shvatio sam da je potrebno samo odlučno i čvrsto vjerovati Gospodinu, bez imalo sumnje i oklijevanja.
Zaista, Isus je živ i danas ozdravlja! Hvala Ti i slava Isuse!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se