Darko Devčić (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija!

Ja sam Darko Devčić. U rujnu 2010. je fra Ivo održao dvodnevnu duhovnu obnovu u Krasnu. Na toj predivnoj obnovi doživio sam dvije velike milosti: ozdravljenje kostiju i oslobođenje od pušenja.

Imao sam velikih problema s kostima, pogotovo u donjem dijelu tijela. U domovinskom ratu sam bio izložen ekstremnim hladnoćama na bojištima, tako da su mi bolovi u kostima bili jaki i učestali. Po molitvi našega dragoga fra Ive i Milosti Spasiteljevoj bolovi su nestali.

Konkretno počivao sam u duhu, kičma me strašno zaboljela, i cijelo tijelo kao da je bilo nategnuto, gotovo nisam povjerovao da je to moje ozdravljenje. Evo prošla su tri mjeseca, moje kosti su u savršenom redu, ni najmanje boli. Bio sam teški ovisnik o cigaretama, po fra Ivinoj molitvi i ljubavi Isusovoj oslobođen sam, jedostavno više i ne pomislim na cigarete.

Hvala i slava Isusu!
Hvala Mu za našeg predivnog pastira fra Ivu!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se