Dragica Čulig (Slovenija)

Poštovani fra Ivo Pavić!

Po Božjoj providnosti sam saznala da održavate Duhovnu obnovu u Omišlju. Poziv u srcu bio je jak.

Živim u Sloveniji i jedanput sam bila u Ljubljani na vašem seminaru. Imam 55 god. i od rođenja imam Tortikolis (krivi vrat) - medicinski to može biti prirođena mana ili ozljeda kod poroda. Prekasno su me operirali i došlo je do asimetrije tijela pa je desna noga ostala malo kraća. Poslije Duhovne obnove, kod kuće, boljela me noga nekoliko dana, i dok sam čitala vašu knjigu "Molitvom do zdravlja", plakala sam i osjetila potrebu da pogledam desnu nogu i vidim noga se produžila. Aleluja! Hvala i slava Isusu!

Zahvaljujem Bogu Ocu za Vas, neka Vas čuva, daje snagu i milost.

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se