Marina Šantak (Sopje)

Moje ime je Marina Šantak, iz Sopja.

Prvi puta sam išla u Šurkovac na doček Nove godine 2015. Sa sinom Matejom, išla sam iz znatiželje i tražila sam od Gospodina Isusa da mi da znak da je prisutan. Slikala sam se sa sinom. Na oltaru mi se Gospodin Isus pokazao. Još uvijek čuvam tu sliku duboko u svome srcu. Moj sin nije mogao govoriti. Išli smo nekoliko puta u Šurkovac i došla sam do fra Ive. On mi rekao da ima nijemog duha u sebi i da će otići od njega. Moj sin je nakon molitve počeo govoriti, iako još idemo kod logopeda. Zatim, imala sam strah od vožnje i parkiranja. Taj strah je nestao od kada sam krenula u Šurkovac. U obitelji sve tri snahe su dobile sinove, a ja sam zamolila Isusa da nam pošalje kćer. Dobili smo ne jednu nego dvije kćeri u 1,5 god. Nakon susreta u Šurkovcu osjećam mir i rasterećenost. Imala sam tri carska reza. Gospodin Isus je dotaknuo sve te rane od operacija za vrijeme susreta i sada je sve dobro.

Hvala i slava Isusu na svim primljenim milostima!!!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se