Ines Bešlić (Njemačka)

Hvaljen Isus i Marija!

Zovem se Ines. Prije susreta s Isusom bila sam često u depresiji. Kritizirala sam druge osobe, moju obitelj. Imala sam problema sa jako čestim mokrenjem. Nisam svoju vjeru živjela. Nisam se trudila da doznam kako se po njoj treba živjeti. Fra Ivo Pavić se molio za me i ozdravila sam! Isus me izliječio. Hvala ti Isuse!
Otkada sam to doživjela, samo osjetim ljubav i mir, nikakvu depresivu više, sve mi je bilo jasno kako sam druge osobe povrijedila sa svojim mišljenjem i ponašanjem. Više ne moram mokriti često, što mi je prije predstavljalo veliki problem. Isus mi je dao nove oči da mogu gledati dobro u ljudima.

Hvala vam od srca fra Ivo
Bog blagoslovio fra Ivu i sve nas!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se