Nada Stefanović (BiH)

Hvaljen Isus i Marija!

Ja sam Nada Stefanović iz Banja Luke! Želim posvjedočiti nakon 6 godina prekida kontakta sa djetetom, zahvaljujući molitvi preko fra Ive moj odnos sa kćerkom se popravio. Kada sam došla kući sa jedne Duhovne Obnove kod fra Ive, žena mi je nakon nekoliko dana poslije toga nazvala da me obavjesti da uključim internet jer kćerka želi kontakt samnom. Sedam dana iza toga me je i nazvala na mobitel i pričale smo dva sata. Završila je studije i sad odlazi na master studije u Singapur na dvije godine. Sa dečkom koji je imala kontakt sa "vidovitim Bracom" je prekinula. A što se tiče mene kao majke, zahvalna sam dragom Isusu i fra Ivinim molitvama. Taj dan sam se nanovo rodila i bila sam izvan sebe od radosti. U meni se rodila želja za još većim rastom u vjeri!

Hvala i slava Gospodinu! Hvala fra Ivi!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se