Ivana (Kaštela)

Hvaljen Isus i Marija!

Moje ime je Ivana. Moj život je bio sav stresan i napet. Moja mama i sestra često idu kod fra Ive i svaki put se mole za mene i moju obitelj a ja bih to svaki put osjetila. Godine 2015. je izmoljeno moje četvrto dijete Ante kojeg mi je dragi Isus poslao. Tijekom trudnoće u moju obitelj je došao nekakav svrab. Najviše je napadao mene po trbuhu. Kada je fra Ivo prolazio kroz crkvu s Presvetim sakramentom moja sesta se dotakla Isusa i počivala u Duhu. Osjetila je češanje po ruci. Znala je tada da sam ja ozdravila. Tako je bilo. Svrab je trenutno nestao s mene i moje obitelji. Na sestrin nagovor da idem u Šurkovac ja bih uvijek ostala kući. Trenutno imam problem s kralježnicom (na Duhove 2017. su obje pale na molitvu za kralježnicu, a ja sam osjetila reakciju na leđima kao tri izražena pršljena). Znam da je Isus sa mnom i da ću uskoro otići u Šurkovac kod fra Ive i zahvaliti Isusu na svemu.

Hvala ti Isuse.

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se