Mario Buzuk (Slovenija)

Zovem se Mario Buzuk. Više od deset godina imao sam poteškoće sa želudcem (bolovi i žgaravica), a u posljednje tri godine svakodnevno sam trošio lijekove koji sprječavaju stvaranje želučane kiseline.

Dana 18. 9. 2010. bio sam prisutan u Šurkovcu na misi za bolesnike, koju je slavio fra Ivo Pavić. Prije molitve je fra Ivo u propovijedi istaknuo da se toga dana molimo prvenstveno za sebe, i neka Isusu predamo svoju bol i svoje poteškoće jer Isus zna za bolesti naših bližnjih te da će i njima pomoći. Poslije mise i pojedinačne molitve više nemam ni bolova ni žgaravice u želudcu, a od toga dana ni lijekovi mi više nisu potrebni.

HVALA ISUSU ZA NJEGOV DODIR!!!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se