Ljiljana Tadić (BiH)

Hvaljen Isus i Marija,

Prvi put sam se s duhovnom obnovom koju predvodi fra Ivo Pavić susrela 2005. god. Od tada moj život ima više smisla.
22.- 24. 7. 2010. god. fra Ivo je predvodio duhovnu obnovu u Poljacima, Brčko distrikt. Molila sam intenzivno, opustila se i Bogu predala kao nikad do tada, pružila sam ruke i klicala, pjevala Isusu, Bogu živome, Duhu Svetome. Dva puta sam počivala u Duhu Svetome. Isus me oslobodio straha, tjeskobe, Isus je ozdravio moje spolne organe, Isus je od moje duše učinio da bude duša novorođenčeta. Molila sam da Isus mene i moju obitelj oslobodi od duha nasljedne bolesti. Vjerujem da će nas Isus osloboditi.

SLAVA OCU I SINU I DUHU SVETOME!
Bog neka čuva fra Ivu! Marijo, Majko, moli za sve nas.

HVALA TI, ISUSE!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se