Tihana Kartelo (Hrvatska)

Ime mi je Tihana i živim u Zagrebu. Prije nego što sam krenula u Šurkovac na duhovne obnove živjela sam svjetovno. Jako malo sam molila, a u crkvu rijetko odlazila. Pomoć za životne probleme tražila sam kod nekih vidovnjaka, tarot majstora, išla na seanse kod Brace (Srebrnjak), čitala horoskope i uglavnom tonula sve dublje. Bila sam u jednoj lošoj vezi. Imala sam problema sa tlakom, lošom cirkulacijom, bila sam depresivna i anemična.

Isus me ozdravio i oslobodio. Hvala Isusu i na dobivenom skrbništvu nad djetetom, na svim dobivenim milostima i ovom miru u srcu. Hvala Ti, Isuse, na svemu!

Hvala i slava Isusu i hvala fra Ivi Paviću!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se