Šime Bašić (Švicarska)

19. 07. 2016. operirao sam pilonidalni sinus i rana je bila 5 cm duga i 3,5 cm duboka. Svaku kontrolu kod kirurga doživljavao sam kao da sam nanovo operiran. Puno sam krvario ali doktori su rekli da rana nije inficirana i da jednostavno treba vremena. Čuo sam da ima duhovna obnova u Wettingenu 8. 10. 2016. i otišao sam. Fra Ivo Pavić se molio i polagao ruke. Navečer dok smo previjali ranu, bila je još gora i tako je išlo iz dana u dan. Bio sam pozitivan, Isus mi je davao snagu.

Kuma nam je javila da ima 5. 11. 2016. duhovna u Kreuzlingenu i da Fra Ivo Pavić dolazi. Ujutro rano smo se digli i krenuli, ali nije mi se išlo. Čim smo stigli u Crkvu, ja sam bio jako nemiran tako da mi je mama rekla da odem u auto leći. Poslije pauze je počela molitva za bolesne. Fra Ivo je molio. Kad sam ja došao na red, mama je rekla kakav problem imam. Čim je Fra Ivo položio ruke, ja sam pao. Osjećao sam kako me Isus liječi. Poslije molitve sam bio nanovo rođen, više nisam osjećao onaj nemir koji sam ujutro imao. Vjerovao sam da me Isus izliječio. Čim smo došli kući, odmah smo išli previjati ranu, ali rane više nije bilo. Sve je bilo lijepo sraslo. Hvala i slava Isusu na velikom daru!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se