Mato (München)

Na duhovnoj obnovi u Münchenu 08. 11. 2016. na koju sam došao u 17 sati uživao sam do kraja svete mise i na kraju pojedinačne molitve koju je fra Ivo molio. Dok je doticao položenim rukama moju glavu osjetio sam silu koja me položila na pod crkve iza oltara. Samo sam zahvaljivao Bogu koji mi je omogućio ovaj susret i poželio biti ono što sam davno obećao, tj. proslaviti Boga svojim životom. Molim Isusa da dalje radi na meni jer ne želim ništa na svoju ruku raditi bez dopuštenja službene crkvene vlasti.

Hvala Isusu i Blaženoj Djevici Mariji Majci Božjoj koji su me prihvatili kakav jesam i uvijek bili sa mnom grešnikom. Hvala Isusu za fra Ivu.

Mato Vukadin
München

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se