Tihana Primorac (BiH)

Zovem se Tihana, živim u Mostaru. Moje svjedočenje možda nije kao ostala, ali ću Vam ga ispričati.

U mojoj prvoj trudnoći je samo nakon 10 tjedana dr. Vajdana Tomić uočila da plod nije normalan kao ostali. Nakon pola sata pregledavanja ultrazvukom rekla je da naše dijete ima otvorenu trbušnu stjenku, da mu je stomak raspuknut i da su svi organi vani. Tako je bilo cijelu trudnoću. Dr. Tomić me uputila kod dr. Ane Deković u Split, i da tamo rodim. Prije polaska u Split otišla sam kod fra Tomislava u Mostaru na posljednju pomast, da se pomoli za mene i da se ispovjedim. Svi su znali što je i pripremali se za taj trenutak da porod otpočne. Vjeko se rodio, bio kršten, operiran u roku od 2 sata i bio na intenzivnoj njezi ... i tako pola godine ... nekoliko smo puta dolazili doma i vraćali se u Split.

Moja mama je saznala preko gđe Marice iz Splita za fra Ivu i zvala ga na telefon. On je jednog dana bio u Međugorju i mi smo ga tražili, ja sam već tada bila trudna drugi put, rekli su mi da nosim curicu i da je moguć down sindrom jer nisam smjela tako brzo zatrudnjeti (nakon pola godine). Fra Ivinoj molitvi ispred crkve u Međugorju nisam uspjela prisustvovati nego samo moja mama i Vjeko kojega je mama čuvala.

Da ukratko kažem: Vjeki se više nikad nisu pojavile komplikacije i ja sam rodila zdravu curicu koja se zove Sara. Ta je molitva bila tako snažna i Božja da smo svi sretni i zdravi i zahvaljujem Bogu i svim ljudima da ih blagoslovi koji su bili uz mene.

privitak

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se