Luna Bošnjak (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija!

Zovem se Luna Bošnjak. Iz Osijeka sam. 02. 06. 2005. sam došla prvi put u Tolisu na molitveni susret koji je vodio fra Ivo Pavić. Više od godine dana, otežano sam disala. Zavapila sam Bogu na putu da me oslobodi toga gušenja da ne mogu više ovako.
Molitvom odricanja odrekla sam se svih neurednosti života, joge, reikija, meditacije, kojima sam se bavila.

Isus je učinio čudo. Usred molitve, osjetila sam kao da mi je sadržaj srca poslao u recycle bin na kompjuteru (u kantu za smeće). Svega prljavoga je nestalo. Srce je bilo prazno i čisto. Radosti i ljubavi jedino puno.
Prodisala sam punim plućima!

Sada živim s Bogom!
Hvala i slava Isusu!!!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se