Kristina Roso (Zagreb)

Hvaljen Isus!

S gospođom Janjom iz Zagreba hodočastila sam u subotu 24. 1. 2010. u Šurkovac. Bila sam jako sretna što imam mogućnost ponovno doći na takav susret. S vjerom sam zavapila Isusu. U susretu s fra Ivom na misi, i poslije, stalno sam plakala. Kad je došao red na mene za polaganje ruku, zamolila sam da moja maternica bude čista. Imala sam skoro 9 g. krvarenja i hormoni su divljali. U rujnu 2009. ginekolog je potvrdio da imam na jajnicima dosta cista i da se s vremenom šire i da rastu, dao mi je tablete (antibaby pilule). Nisam ih htjela piti, htjela sam na operaciju da uklonim jajnik (rizično zbog trudnoće).

Vratila sam se poslije hodočašća u Zagreb i na pregledu mi je doktor rekao: „Nema ništa, sve je u redu“. Iako sam to silno željela, nisam mogla vjerovati da ih nema. Želim svima reći da nas Isus ljubi bez obzira što smo slabi i neodlučni. Želim od toga dana izgraditi bolji i prisniji odnos s Isusom. Molim vas da molite za moju čvrstu vjeru da nikad ne klonem.
Slava Isusu!

Zagreb, 9. 2. 2010.
Kristina Roso, 28 godina

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se