Štefica Briševac (BiH)

SLAVA ISUSU

Zovem se Štefica Briševac (74 god). Iz Šurkovca sam. Za vrijeme rata sam živjela u Vrbovcu kod Zagreba. Tada su počele i moje tegobe sa zdravljem. Liječnici su mi dijagnosticirali reumatski artritis i osteoporozu kostiju. Dok bi hodala, imala sam velike bolove u leđima. Bez štaka se nisam mogla kretati.

Moja sestra Kata, koja živi u Šurkovcu, pozvala me da dođem jer kod nas imaju mise za ozdravljenje koje vodi novi župnik fra Ivo Pavić. Poslušala sam je. Došla sam vlakom iz Zagreba do Prijedora. Iz vlaka nisam mogla izaći pa me je jedan čovjek iznio na rukama kao maleno dijete. Moj zet Juro me kasnije odvezao na groblje Kosu za blagdan Svih svetih gdje je fra Ivo slavio misu. Tu se fra Ivo pomolio za mene i odmah sam osjetila olakšanje. Tu večer sam samo šutjela i u srcu zahvaljivala Gospodinu.

Sutradan smo ponovno otišli u kapelu gdje se fra Ivo ponovno pomolio za mene. Od toga trenutka štake mi više ne trebaju. Osjećam se super. Ništa me više ne boli. Krećem se normalno, čak čistim i snijeg. Ovih dana ću tražiti od svoga liječnika i potvrdu o ozdravljenju. Slava Isusu.

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se