Zorica (Njemačka)

Hvaljen Isus i Marija,

Ponovno bih doista od srca i s puninom Duha Svetoga posvjedočila da je Isus svojom prisutnošću na seminaru Fra Ive Pavića ne samo dotaknuo moje srce, već je moga sina Davida tješio riječima "Davide, nemoj se bojati!". Srce osmogodišnjega djeteta je čisto i iskreno, vjerujem da je istina jer doživljavam Gospodina toplinom, ljubavlju i mirom. Susret sa živim Isusom doživjela sam 2013. na seminaru Fra Ive Pavića u Bambergu. Od tada je moj život postao SMISAO. Plodovi se očituju, moj sin Boga doživljava kao živoga i to se sada u Münchenu na seminaru ponovno desilo. Hvala i slava Gospodinu koji je živ i koji čeka na svakoga čovjeka raširena srca jer tada Gospodin  djeluje. Molim Gospodina da ga svatko osjeti na način kako ga mi doživljavamo: živoga i stvarnoga, koji je pun ljubavi koja se nikada ne gasi.

Zorica Bilobrk, München, lipanj 2016.

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se