Kristina Toto (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija!

Zovem se Kristina, imam 27 godina i dolazim iz Vinkovaca. Prije godinu dana otkrila sam da imam poremećene hormone štitnjače, odnosno hipertireozu. Mjesecima sam se borila sa simptomima, mijenjanjem terapije nebi bi li se nekako hormoni mogli normalizirati.

Moj čevrti dolazak u predivno mjesto Šurkovac bio je 27. veljače 2016. g., kada sam Isusa na cijelom molitvenom susretu molila da ozdravi moju štitnjaču. Kada je fra Ivo molio za zdravlje i kada je molio Isusa za ozdravljenje od bolesti štitnjače, počivala sam u Duhu.

Od tada sam bila sigurna i čvrsto vjerovala da me Isus izliječio i da su moji hormoni sada u redu. Mjesec dana nakon duhovne obnove otišla sam provjeriti hormone štitanjače i nalaz je pokazao da je sve sada izvrsno, moji hormoni su u potpunom skladu. Isusu je zaista sve moguće! Hvala i slava Mu!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se