Ivana Matković (Hrvatska)

Isus me ozdravio

Zovem se Ivana Matković, imam 24 godine. Od rođenja sam imala kosu zdjelicu što mi je otežavalo hodanje (šepala sam) i stajanje. Budući da mi je noga bila kraća za 2,5 cm, uvijek sam stajala samo na jednoj nozi ili se oslanjala samo na jednu nogu.

Ove godine (2009) u 7. mjesecu bila sam na mladoj misi u Gornjoj Tramošnici gdje je fra Ivo Pavić držao duhovnu obnovu u trajanju od tri dana. Ja sam bila na trećem danu (petak), i nakon mise sam ozdravila. Osjetila sam da mogu normalno stajati, i nakon toga sam pala u Duhu.

U 9. mjesecu sam otišla k liječniku na kontrolu. Nalazi u potvrdili da je sada zdjelica (karlica) u redu i da su se noge izjednačile. Uručujem vam potvrdu od liječnika o svom potpunom ozdravljenju.

*Rtg snimke zdjeličnih kostiju u stojećem položaju pokazuju koštanu strukturu i mineralizaciju.

Slava Isusu!
Ivana Matković

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se