Monika Njegovan (Rijeka)

Svjedočanstvo o hodočašću u Šurkovac kojeg vodi gđa Radmila Šimunović.

Prvo ozdravljenje u obitelji:
Gospodin je ispravio kičmu (skoliozu) moje kćeri Lee. Lea je imala duplu skoliozu i nosila je aparat za ispravljanje. U Šurkovcu 08. 03. 2015 god. Dok je fra Ivo molio za ozdravljenja od skolioze ja sam isto molila za njezino ozdravljenje. Gospodin je uslišio molitvu. Krajem trećeg mjeseca išli smo na redovnu kontrolu. Napravljen je rengen kičme i ustanovljeno je da je kičma ispravljenja.
Hvala i slava Gospodinu.

U Šurkovcu 05. 07. 2015. dobila sam drugo ozdravljenje. Kad sam se pričestila zavapila sam Gospodinu da oslobodi mene i moju obitelj od svakog zla i prokletstva koje nas napada godinama. Gospodin je odmah oslobodio mene i moju obitelj.

Hvala mu i slava!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se