Ivka Kovačić (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija !

Za vrijeme 2011. godine bila sam pred suicidom iako nije bilo vidljivih razloga. Imala sam dobar posao, kuću i auto, ali sam bila bez Isusa i sv. mise.

Pred kraj 2011. godine moja sestrična Ružica Mađerek i njen sin Damir odvezli su me u udaljeno mjesto Đulovac pokraj Virovitice na prvu duhovnu obnovu fra Ive Pavića. Počivala sam u Duhu Svetom i moj se život totalno promijenio. Sada idem na misu, primam tijelo i krv Kristovu. Oprostila sam živima i mrtvima i Isus je moj Kralj, Spasitelj i najveći prijatelj. Svako jutro iznova predajem duh, dušu i tijelo Isusu! 

Hvala ti, Isuse što si izabrao i fra Ivu Pavića, a njegov CD s bendom Božji glas posebno mi daje snage izdržati u ovim teškim vremenima.

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se