Mira Iljazović (Hrvatska)

Hvaljen Isus! Želim ovo podijeliti sa svima koji idu na duhovne obnove, prate i vjeruju sve što Isus Krist čini preko fra Ive. Išla sam i idem, kad imam mogućnosti, na te duhovne obnove. To je za mene duhovna hrana. Isus me više puta dotaknuo. Ozdravio me od duha mržnje.

Međutim, sad bih napisala što me moja Mama zamolila da obavezno svjedočim. Ona ima 80 godina, inače je iz Slavonije (Županje). Bila je u Istri kad je Fra Ivo dolazio u Grožnjan u svibnju. Išla je i ranije par puta na njegove duhovne obnove u Slavoniji i Bosni (u Tolisu) ali se uvijek molila za nekoga drugoga (za nas djecu). Nije se ni sad, kako reče, molila da ozdravi, nego da joj ne bude gore.

Imala je puno bolesti za svoje godine, a između ostaloga i bolesnu kralježnicu. Svi pršljenovi su joj oštećeni, a vratni, glavni, najgore. Prelazilo joj je sve više u glavu, a doktor je rekao da je za očekivati ono najgore: kolica pa i smrt. Godine ne dopuštaju operaciju (starost).

Kad je fra Ivo rekao da stavimo ruke na vrat, i glavu malo desno i lijevo okrećemo, on je molio, a moja mama i ja smo učinile kako je rekao. On je molio poslije za sve nas i pojedinačno nas blagoslovio i mama je pala u Duhu Svetom. Sve se završilo i išli smo ča. Moja mama ja šutjela do sutradan. Kad je ustala iz kreveta, počela je sve pričati. Tad je rekla kako se, nakon nekoliko godina, mogla okrenuti u krevetu onako kako treba, a ne cijelim tijelom. Nije mogla okretati glavu lijevo ili desno, nego se morala cijela okrenuti. Rekla mi je da kad je fra Ivo molio, da je netko nešto iz njezinoga vrata jednostavni iščupao. A to nije nitko drugi nego ISUS KRIST. Od tada pa do sada, već mjesec dana, ona je druga osoba. Ramena, glava i vratna kralježnica je ne bole. Otišla je u Slavoniju i rekla mi da je njezina dužnost svjedočiti. Pošto nije sigurna hoće li više biti u mogućnosti to činiti s obzirom na svoju starost, zadužila je mene. Hvala i slava Isusu!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se