Zorica Bilobrk (Njemačka)

Hvaljen Isus i Marija!

Zovem se Zorica Bilobrk, živim i radim u Münchenu. Po zanimanju sam medicinska sestra. Svoju sam struku obavljala uvijek rado, ali moram priznati često ne i suosjećajno. Jako sam puno griješila u životu, više bih rekla iz neznanja.

Svoje ozdravljenje dobila sam prvi put prošle godine u korizmi na seminaru Fra Ive Pavića. Gospodin je sve moje strahove otklonio, moje rane liječi svaki dan. Jako sam puno molila Gospodina da me ozdravi, da mi oprosti i da se jako pokajem za sve što sam mu učinila. Molila sam ga da mi da milost molitve, rado bih molila za druge da i drugi osjete ŽIVOGA ISUSA. Nemalo zatim osjetila sam promjene, molila sam za druge i to je urodilo plodom. Kroz moje molitve osjetim toplinu, ljubav i mir koji mi Gospodin daruje, kroz moje molitve počeli su i drugi osjećati pozitivne reakcije.

Dobila sam najboljega prijatelja, Isusa Krista. U svakome svome pacijentu gledam sada Isusa jer on je živ, on je tu, on nas zove i čeka. Samo treba vjerovati... hvala i slava Isusu i našoj majci Mariji!

Hvala Gospodinu za našega Fra Ivu Pavića, preko njega Isus živ dolazi. Neka ga čuva i jača u Duhu Svetomu. Raduje me što postoji i rado se molim za njega.

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se