Veselka Vrdoljak (Hrvatska)

Hvala Isusu na svakom danu koji mi daruje da ga provodim sa svojom obitelji! Hvala na svakom blagoslovu koji primam! Moj život u braku je bio težak. Sve se svodilo na jedan grč koji sam osjećala u stomaku jer nikad se nije znalo kakva će svađa tog dana biti: psovka, vika, galama ...

Hvala Isusu što je uslišao moje molitve! Hvala Isusu što nam je darovao fra Ivu! Od trenutka kad je prvi put položio ruke na moju glavu i Božja providnost dala da počivam u Duhu Svetom, moj život, naš bračni i obiteljski život, se počeo mijenjati. Hvala na milostima koje primam na svakom molitvenom susretu kojem prisustvujem, i na svakom danu.

Hvala Isusu za sva duševna ozdravljenja i snagu koju nam daje. Hvala Isusu za tjelesno ozdravljenje našeg sina koji je preživio tešku ozljedu glave i operaciju. Sve te boli smo predali Isusu i njegovoj i našoj Majci Mariji jer smo znali da je Bogu sve moguće.

Slava Isusu!
Veselka Vrdoljak

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se