Kristina Pentek (Hrvatska)

Gospodine, za tebe će živjeti srce moje i živjet će duh moj. Ti ćeš me izliječiti i vratiti mi život. Bolest će mi se pretvoriti u zdravlje. Ti si spasio dušu moju od jame uništenja. Za leđa si bacio sve moje grijehe.“ Iz 38,16

Slava i hvala Isusu, što mi je podario ozdravljenje u Šurkovcu 27. srpnja 2013.! Toga dana primila sam predivne milosti od Boga. Sve fra Ivine riječi, posebice propovijed vidno nadahnuta Duhom Svetim, duboko su mi se urezale u srce i odigrale presudnu ulogu u procesu moga obraćenja.
Naime, prije nešto više od godinu dana Gospodin me je pozvao na obraćenje, pogotovo ono intelektualno. Započeo je proces čišćenja duše zaprljane mlakošću i bezboštvom, uslijedila je životna ispovijed i svakodnevni rast u vjeri i otkrivanje Istine kroz usrdne molitve i čitanje Svetog Pisma. Sve je to kulminiralo na misi za zdravlje u Šurkovcu kada se Gospodin očitovao u svoj svojoj veličanstvenosti. Dopustio je da osjetim Njegov dodir, Njegov topli zagrljaj. Kada je fra Ivo polagao ruke na nas, tražila sam ozdravljenje od bolesti štitnjače (hipotireoza), a on mi je tada, nadahnut Duhom Svetim, rekao: „Ne brini se, ozdravit ćeš!“ Počivala sam u Duhu preplavljena Božjom ljubavlju. Na izlazu iz crkve osjetila sam jaku vrućinu u vratu - znala sam da me Isus ozdravlja! Tegobe su potpuno nestale, a i kosa mi se u kratkom roku čudesno oporavila. Hvala fra Ivi što nam velikodušno približava živu Božju Riječ, iz koje izviru mnoge blagodati!

Nakon krštenja u Duhu počela sam se redovito moliti, posebno za nova obraćenja, za potrebe drugih, za nova krštenja u Duhu kako bi svi upoznali Isusa i kako bi i njihova srca čuvao „mir koji je iznad svakog razuma“.
Hvala Isusu što je vjeran Bog i ispunjava svoja obećanja! Hvala mu što ne gleda na naše grijehe, već nas daruje po svom beskrajnom milosrđu, kao što stoji u poslanici Efežanima:
Milošću ste spašeni – po vjeri. To ne dolazi od vas; to je dar Božji. To ne dolazi od djela vaših, da se tko ne bi hvalisao.

Slava Isusu!
Amen! Aleluja!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se