Marija Pamuković (Hrvatska)

HVALJEN ISUS I MARIJA! Evo, ovo je moje svjedočanstvo: prvi put sam u Šurkovac išla na Pedesetnicu 2012. Tada je na fra Ivinoj molitvi za ozdravljenje dodirnuta moja kralježnica na dva mjesta - između lopatica, gdje je bila kriva čitav moj život, i na sredini leđa gdje sam primila subduralnu anesteziju za vrijeme moga drugoga poroda carskim rezom i - moja se kralježnica ispravila! Proplakala sam odmah i bilo mi je teško povjerovati dok se ne vidim u ogledalu. Ali to nije bilo sve! Fra Ivo je molio i za dar oproštenja, a ja sam došla u Šurkovac sa svojim suprugom moliti za naš brak jer stvari nisu štimale. I ja govorim svojoj kumi da imam osjećaj da sam dobila dar oproštenja, što je i bila istina. Oprostila sam u srcu sve svome suprugu i život je krenuo nabolje.

SLAVA I HVALA ISUSU! I hvala mu za fra Ivu i za sve karizmatike koji nam približavaju i donose ŽIVOGA ISUSA!!!
Marija Pamuković

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se