Sunčica Grabovac (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija!

Zovem se Sunčica i imam 21 godinu. Želim posvjedočiti Božju ljubav i milost. Odgojena sam katolički, odmalena sam išla nedjeljom na svetu misu, čak i kod fra Zvjezdana u Tabor. Međutim, sve do nedavno bila sam katolkinja samo na papiru, formalno. Sve dok na blagdan Pedesetnice nisam došla u Šurkovac gdje sam osjetila Božju prisutnost i duhovno ozdravljenje ... Moj dragi Isus ozdravio me od svih rana koje su godinama razarale moju dušu i oslobodio me svih strahova.

Također, kad sam bila u Međugorju, spoznala sam živoga Isusa u svetoj hostiji. Svaki dan zahvaljujem Bogu na svim milostima i za sve svećenike poput fra Ive i za časne sestre koje nam šalje i preko kojih djeluje ... Hvala i slava Isusu!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se