Daliborka Tomić (Hrvatska)

Imam 30 godina, majka sam dvoje djece. U mojoj obitelji, osim moje bake, nitko nije bio vjernik. Proživjela sam teško djetinjstvo. I kao jako mlada, kad mi je najteže bilo, utjehu sam i spas tražila u zazivanju imena Gospodnjeg. Udala sam se s 19 godina. Od tada su problemi bili još veći sve dok sa suprugom nisam odselila iz rodnoga kraja. Zatim u zadnje tri godine nastala je prava borba za život, financijski problemi, zdravstveni, ... svega se nakupilo.

Čula sam za fra Ivu, sama sam sebi rekla: moram ići! Cijelim putem sam razmišljala: samo da stignem, upoznat ću pravu vjeru i živoga Isusa! Sva moja očekivanja su se ispunila. Vjera koju sam imala i s kojom sam išla, drže me i sad. To je bio najljepši dan u mom životu jer od tada cio moj život se promijenio: Isus je živ, slava i čast njemu! Sve ružno je nestalo! Nikad sigurnija nisam bila! Moj suprug je sljedeći put išao sa mnom. Hvala fra Ivi!

BB, slava i čast Isusu!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se