Aleksandra Katić (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija!

Bila sam na duhovnoj obnovi kod fra Ive prvi put i to u Poreču ove godine. Nakon toga dvodnevnoga iskustva, jednostavno sam željela još. Otišla sam i u Karojbu (Istra) na duhovnu obnovu koju je također predvodio fra Ivo. Zatim sam išla i kod fra Zvjezdana u Rovinj tjedan dana nakon fra Ive jer je to jedno predivno iskustvo koje sam doživjela kod fra Ive i željela sam još, pa sam otišla i na duhovnu obnovu kod fra Zvjezdana!

Inače sam imala velikih problema s trbuhom, neobične boli bi me hvatale usred bijelog dana ili usred noći dok sam spavala, nešto neizdrživo ... kod doktora je bilo sve u redu, po nalazima nemam ništa, to je stres rekla mi je doktorica ... ali bol je i dalje bila tu!

Evo danas ja svjedočim Božju ljubav i milost, nakon duhovnih obnova nemam nikakvih boli više!!! Slava Isusu! Blagoslovljeni bili fra Ivo i fra Zvjezdan!

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se