Kristina Šimunović (BiH)

Hvaljen Isus i Marija!

Željela bih svoje svjedočanstvo podijeliti s vama. Danas, 6. 12. 2012., najsretniji je dan u mom životu. Jutros sam nazvala našeg fra Ivu Pavića i zamolila ga da se pomoli za moje zdravlje jer sam se vrlo loše osjećala. Kada sam pričala kroz plač s njim, osjetila sam neku lakoću i u svom srcu mir. Rekao mi je da se prekrižim i da molim s njim. Prekrižila sam se. Fra Ivo je počeo moliti. Kad je rekao: u ime Gospodina Isusa Krista, ja sam pala na pod. To je bilo isto kao da mi je netko izbio koljena i ja sam pala. Osjetila sam velik mir i kao da nešto izlazi iz moga tijela. Ovo je nešto prelijepo što sam doživjela. Hvala sv. Nikoli, meni je donio najljepši dar! Hvala Isusu i fra Ivi Paviću što mi je po molitvi pomogao. Sad se osjećam prelijepo. Želim vam reći da vjerujete u našega Gospodina Isusa jer On je uvijek s nama! I još jednom hvala fra Ivi Paviću.

Mrežna stranica zupa-surkovac.com koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšala funkcionalnost stranice. Više o kolačićima.

Slažem se