NAJAVA DUHOVNE OBNOVE: „MOLI, VJERUJ I PROPOVIJEDAJ!“

VODITELJ: DR. FRA IVO PAVIĆ,

ŽUPA SV- FRANJE, DOBRINJA-SARAJEVO, 27.-29.5.2021.

Franjevačka župa sv. Franje Asiškog - Dobrinja u Sarajevu organizira duhovnu obnovu koja će trajati od četvrtka 27.5. do subote 29.5.2021. godine. Voditelj programa je dr. fra Ivo Pavić.

Program započinje u četvrtak molitvom svete krunice u 17:30 sati. Nagovor je u 17:50 sati, sveta Misa u 18:30 sati i Klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom.

U petak molitva svete krunice je u 17:30 sati. Nagovor je u 17:50 sati, sveta Misa u 18:30 sati.

U subotu program počinje u 10 sati molitvom svete krunice nakon čega je nagovor u 10:20 a sveta Misa je u 11 sati.

Svakog dana biti će pojedinačan blagoslov i mogućnost za ispovijed. Moliti će se molitve za oslobođenje i ozdravljenje a bit će i blagoslov vode, soli, ulja i nabožnih predmeta. Na programu će svirati i pjevati slavljenički bend „El Shaddai“.

Mir i dobro!

Fra Danijel Rajić, župnik