Anica Resler (Hrvatska)

Prije 7 godina otišla sam u Tolisu samo da udovoljim svojoj mami koja me neprestano zvala da idem vidjeti "svećenika koji i na hebrejskom moli"! Nije znala, kao ni ja, za dar molitve u jezicima. Fra Ivo je molio za mene, ništa se nije dogodilo, a onda sam sljedećeg dana došla na misu u svoju župu, i kada sam ušla u crkvu, bio je to kao udar groma iz vedra neba. Željela sam da misa traje vječno,oči zatvorene, znala sam da se ipak nešto dogodilo.
I Isus je počeo ozdravljati moje tijelo i moju dušu! Nestalo je strašnih migrena, reuma, bolova u kostima, šakama. Isus je činio čuda u mom životu! Poslije sam shvatila da sam krštena u Duhu Svetomu, krenula sam na duhovne obnove, svakodnevne mise, na molitvenu zajednicu, bila sam gladna i žedna Božje riječi. Ispovijedala sam grijehe koje sam učinila prije 15-20 godina uz snažno i iskreno kajanje, suzama sam prala svoje grijehe, a Isus mi je dao dar opraštanja tako da sam mogla svima sve oprostiti, a na kraju i samoj sebi.

U svakoj kušnji Bog me nekako doveo na susrete fra Ive. Iako se nikada nismo upoznali, želim posvjedočiti da ga je Isus odabrao za mog duhovnog oca. Sve darove, sva oslobođenja i ozdravljenja Bog mi je učinio preko vjere toga svećenika!

Želim posvjedočiti koliko ga Bog ljubi i kolika čuda je učinio po njemu i u mom životu: moje fizičko ozdravljene, krštenje u Duhu, duhovno ozdravljenje, rješavanje krize u poslovima moga muža, krize u koju sam upala u 2. krugu DV sv. Ignacija (bila je dovoljna jedna SMS poruka fra Ivi da bi prestale kušnje). Na susret u Osijeku 28. 09. 2012. Bog me pozvao u snu iako nisam mislila ići: sanjala sam da me fra Ivo zove da dođem da moli za mene i to u crkvi u kojoj sam krštena! U Osijeku sam osjetila silnu vatru, a kada je fra Ivo molio za oslobođenje od uroka na zdravlje, brak i ljepotu, pala sam u Duhu uz snažnu reakciju!

Hvala i slava Isusu mom! Božji blagoslov svim ljudima!