Svjetlana Peić (Hrvatska)

Zovem se Svjetlana Peić! Prije 10 god. počele su mi se događati čudne stvari, bolovala sam jako, ali ni jedan doktor nije mogao naći uzrok mojoj bolesti ... Bilo je to jako mučno i teško razdoblje. Doktori me puste iz bolnice i već odmah me moraju vraćati navečer nazad jer kad je padao mrak moje su se tegobe počele javljati! Nijedna medicina mi nije mogla pomoći, sve dok moji nisu pozvali župnika koji me je ispovijedio i dao bolesničko pomazanje i blagoslovio je moju cijelu kuću, svaku sobu! Od tog dana je sve bilo ok, ali ja nisam mogla biti u Crkvi stalno me je nešto gušilo ... pa sam se lagano udaljavala od Crkve i molitve i bilo mi je dobro (mislila sam da mi je tako najbolje). Udala sam se, ali ne crkveno. Rodila sam dijete, pocela sam ići u crkvu nekako, ali sam u životu privatnom jako padala. Gomilali su se problemi s mužem i sa cjelim životom (financije, zdravlje, posao, djete). Nakon 5 god. braka pod čudnim okolonostima sam otisla od muža! Tu je nastupio pad, moj život nije imao smisla, na sve sam gledala crno, nisam vidjela izlaz iz problema, nisam mogla zamisliti kako ću u život sama sa sinom, a sto je najgore, bilo mi je nezamislivo moliti se jer sam vjerovala da mi nijedna molitva ne može pomoći (SAD MI JE JAKO ZAO, JAKOOOO).

Drugi dio mene je želio moliti, ali nažalost tama je prevladala i nisam uspjela nego sam ljude molila da mole za mene jer sama nisam mogla!
Vjerujem da su se mnogi molili za mene i prikazivali me na misama kod fra Ive, ali ja sam tonula jos više! Ja sam pala još više, nisam mogla spavati po noći jer sam imala osjećaj da mi je netko u sobi, bojala sam se s posla ići kući, bojala sam se jesti, bojala sam se voziti u autu ili autobusu! Non stop sam se tresla i preznojavala! Sve dok nisam otišla na Duhovnu obnovu kod fra Ive! Na molitvi u Ime Isusovo ja sam se ukočila i utrnula cijela i moje je tijelo napustilo nešto što nije bilo moje i što mi nije pripadalo! Odonda je počeo moj život s Isusom, osjetila sam živoga Boga, obratila sam se i okrenula molitvi!

Išla sam dalje kod fra Ive i dalje kad sam padala u Duhu tresla sam se i oslobađala i ozdravio mi je želudac koji me je godinama bolio i muku mi je veliku zadavao! Nastavila sam putem vjere i Boga i išla sam dalje i dobivam stalno velike milosti! U Šurkovcu kod fra Ive samo što je rekao ovako: NEKA PADNU LANCI I OKOVI ONIH KOJI SU SVEZANI UROKOM, KOJIMA JE BAČEN UROK NA ZDRAVLJE, LJEPOTU, OBITELJ ... Ja sam utrnula i oslobodila se!

A sada nastojim podići sve ljude oko sebe da se obrate i da dotaknu živoga Boga kao ja! Nisam se pomirila s mužem, ostala sam bez posla i dalje sam sama sa sinom, ali sam jako sretna i ispunjena, zdrava i oslobođena i uživam u životu, nemam ništa, imam samo svoga Boga koji mi pomaže, zar mi treba išta više? Ne, ja zapravo imam sve! Sada sam zdrava u duhu, duši, tijelu! Velika hvala fra Ivi i Bogu što nas ozdravlja, oslobađa preko njega! HVALA I SLAVA ISUSU!