Dijana Praštalo (BiH)

Zovem se Dijana Praštalo! Često idem kod fra Ive u župu Šurkovac na duhovne obnove. A to je i moja župa!

Želim vam posvjedočiti da otkada sam predala život Isusu, i rekla mu DA, moj se život potpuno promijenio. Osjećam se kao ponovno rođena!

Nekad sam žalila što sam se rodila, imala sam težak osjećaj krivice, bila sam često u depresiji. Ali otkako sam predala život Isusu, rekla mu DA, sve tegobe su nestale i ja se svaki dan osjećam sve sretnijom! Sad slušam Gospodinov glas i vršim Njegovu volju! I sve što radim za Isusa, čini me sretnom!!!

A primila sam i mnoga ozdravljenja!
HVALA I SLAVA ISUSU!
Božji blagoslov fra Ivi!