Marija Juzbašić (Hrvatska)

Nakon jedanaest godina braka i sedam godina liječenja neplodnosti postala sam majka dvije predivne djevojčice nakon što sam posjetila fra Ivu Pavića kad je još bio u Tolisi. Rekla sam mu svoje patnje. On mi je, položivši ruke, mirno odgovorio da će Isus i Duh Sveti uslišati moje molitve. Fra Ivo se pomolio za mene u lipnju, a iste godine u studenome bio je gost u našoj župi broj II u Županji, a ja mjesec dana trudna, došla mu zahvaliti na veličanstvenom daru. Sve ove godine živim radosno. Blagoslovljena. Imam predivnu obitelj i dva savršena bića koja su mi velika radost, utjeha i potpora.

Hvala Isusu i fra Ivi!