Lucija (Sisak)

Živjela sam i odrasla u svjetovnoj obitelji sa svojom sestrom i bratom. Nisam poznavala Boga niti sam bila u vjeri. Jedino sam znala molitvu Oče naš. Nisam išla u crkvu niti sam molila, a kasnije kada sam postala djevojka odlučila sam se sa svojom sestrom i društvom pripremiti za krštenje i potvrdu što sam i tada učinila (u 24. godini). Tek tada sam povremeno išla u crkvu i na ispovijed. Moj život se počeo mijenjati prošla godine kada mi je majka umrla (22.02.2016.). Tada me je Gospodin po zajedničkoj molitvi oslobodio zloduha po obiteljskom stablu koji je bio u meni punih 45 godina. Počela sam redovno moliti ići na misu i na ispovijed. Prvi put sam došla u Šurkovac (2016.) na Pedesetnicu. Međutim, tada se još nije ništa bitno dogodilo, tek dva mjeseca poslije, kada sam ponovno došla u Šurkovac doživjela sam krštenje u Duhu i tada me je Duh Sveti počeo voditi. Počela sam čitati Bibliju i razne druge duhovne knjige po 4-5 sati na dan. Priključila sam se tada molitvenoj zajednici i sada čitam na misi svaku nedjelju u katedrali u Sisku. Ali moje konačno preobraćenje se dogodilo tek ove godine u veljači kada me je Gospodin po zajedničkoj molitvi oslobodio demona koji me je tlačio 2 godine, a da ja to nisam znala. Nakon životne ispovijedi 14.02.2017. godine kod fra Ante Barišića u Petrinji Gospodin me je oslobodio još dva zloduha koji su bili u meni i konačno je bio sa mnom. 12.03.2017. godine u Šurkovcu Gospodin me je preko fra Ive oslobodio zih utjecaja, i financijskog prokletstva (moja kartica tekućeg računa je konačno kod mene nakon 21 godinu). Hvala ti Isuse što si me spasio, hvala ti na tvom prevelikom milosrđu, na tvojoj ljubavi, hvala fra Ivi što dopusti da Gospodin na takav snažan način djeluje preko njega i utječe na druge ljude, lijeći ih i blagoslivlja.

Hvala ti Gospodine, Amen