Miroslava Stjepanović (Hrvatska)

Hvaljen Isus i Marija u našim srcima!!!

Zovem se Miroslava Stjepanović Mima. Kod fra Ive je započelo moje obraćenje u Njemačkoj 2005. godine. Isus je ušao duboko u moje malo srce i počeo je liječiti moje rane. Osjetila sam toliku Snagu Duha Svetoga a posebno Božju ljubav! To je neopisivo lijepo i nikad to ne bih mogla riječima ispisati jer nema riječi - samo zahvalnost svaku sekundu živomu i jedinom Bogu dajem svaki dan. Život mi se sto posto promijenio.

Dobila sam dar oprosta, dar Ljubavi, slavljenja Gospodina u jezicima i pjesmom ... svaki dan sveta misa i svjedočenje drugim ljudima da je Isus živ. Puno ljudi je počelo ići na susrete, a posebno želim reći da su se članovi jedne obitelji gdje radim, koji su bili ateisti i racionalisti, kroz svjedočenje obratili, krstili djecu i postali kršćani. Ona je uvijek govorila da nikad neće biti kršćanka, bila je jako inteligentna, ali sada je kršćanka i slavi Boga, čak je počela u svojoj župi čitati! ALELUJA! HVALA I SLAVA ISUSU! Jer NJEMU PRIPADA SVAKA ČAST I HVALA I BLAGOSLOV!!! AMEN.

Prije sam puno izlazila na zabave, u disko, mislila sam da je to život i utjeha za moju bol. Uvijek sam bila nasmijana pred ljudima, a kad bih došla kući, opet sam osjećala prazninu i samo bih plakala.

Od malena pjevam i čitam u Crkvi, ali mi nikad nitko nije mogao pomoći u mome životu. Pričala sam s puno časnih sestara i svećenika, puno plakala, oni su samo govorili “ma proći će to, moraš oprostiti, moraš se moliti”, ali ja nisam znala kako; to sam sve željela, ali nije išlo. Mama mi je umrla kad sam imala 9 god. i od tada sam se osjećala kao dijete bez ljubavi, svi su me tukli: braća, otac, pokojna baka, i onda je došla i maćeha tako da sam na silu, bez moje volje, morala napustiti svoj dom i otići u Njemačku.

I u toj zemlji gdje se nudi sve i svašta naišla sam na posebnoga čovjeka koji voli i ljubi Boga i Majku Mariju, sve svece i anđele i koji mi je pokazao kako moliti i kako svoje srce predati Isusu, kako s Njim razgovarati, a to je fra Ivo kojega volim kao svoga oca. Čak i moj pokojni tata je sa mnom išao k njemu i moja maćeha se obratila. Najveći je dar koji mi je Gospodin poklonio da je moj otac, kad se razbolio, primio sakrament svete ispovjedi nakon 20 godina. Hvala i slava Isusu.

Ljudi, svećenici i časne sestre koji su protiv duhovnih obnova, tj. protiv fra Ive, nisu se otvorili Duhu Svetom i evo njih sve prikazujem u vaše molitve jer i ja sam bila prije sedam godina protiv njega samo zato što je rekao “mladi moraju hodati čisto prije braka!” Mislila sam: pa neće on meni pričati, jer dok si mlad, mora se uživati. Nisam tada bila svjesna da je to teški i smrtni grijeh. Jer TIJELO VAŠE HRAM JE DUHA SVETOGA kako stoji u Svetom Pismu (1Kor 6,19-20) i tu me je Gospodin ozdravio.

Prekrasno je imati čiste misli i čisto tijelo HVALA I SLAVA ISUSU; zaista možeš zadržati čistoću ako se moliš, ideš na sv. misu gdje primaš Tijelo Kristovo i čuvaš se ovoga svijeta. Ja sam našla radost i mir u Bogu i svatko, tko pročita moje svjedočanstvo, neka se po njemu Gospodin proslavi, i svima šaljem Božji blagoslov; ljubite i volite Boga JER BOG JE LJUBAV. Fra. Ivo, sretna sam i zahvalna Gospodinu za vas, nemam roditelje, ali u vama to osjećam. Hvala dragom Isusu i hvala vama!

Voli vas Miroslava,
Božji blagoslov

P. S. Vidimo se u Šurkovcu!